Új álláslehetőségeket kínál a Solymári Településüzemeltetési Kft.

4535
Illusztráció: Solymári Településüzemeltetési Kft.

Falugazda munkakörbe keres munkatársakat a Solymári Településüzemeltetési Kft. Solymáron történő, napi 8 órában végzett munkalehetőségre évenkénti jutalmazással.

Megnevezés:
Közterület karbantartó és kertészeti munkatárs

Feladatok:

  • Útkarbantartási munkák (fizikai munka )
  • Síkosság mentesítés
  • Közterület karbantartása
  • Kertészeti feladatok ellátása
  • Gallyazás, kaszálás

Előny de nem feltétel:

  • Kertészeti tapasztalat

Feltétel:

  • „B” kategóriás jogosítvány (magabiztos vezetési tudás 3,5 tonnás kis teherautóhoz)
  • Kisgépkezelői tapasztalat (fűkasza, fűnyíró)

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaviszony és tényleges 8 órás munkaidő (hétfőtől-péntekig 7:00-15:00-ig)
  • Solymári munkavégzés!
  • Folyamatos munkalehetőség az év minden hónapjában (nem szezonális)
  • Fix bérezés és a munka törvénykönyvének megfelelő szabadságolás, túlóra
    kifizetés és juttatások (évenkénti jutalom)

Az állásajánlattal kapcsolatosan felmerülő kérdés esetén hívjon bennünket hétfőtől-péntekig, reggel 8:00-16:00-ig a következő telefonszámon: 06-30-199-0879
Jelentkezéshez önéletrajzát kérjük küldje az alábbi elektronikus elérhetőségünkre: uzemeltetes@solymarert.hu

Solymári Településüzemeltetési Kft.