Közterület-karbantartó és kertészeti állást kínál a Solymári Településüzemeltetési Kft.

1002
Borítókép: Solymári Településüzemeltetési Kft.

Közterület karbantartó és Kertészeti munkatársat keres a Solymári Településüzemeltetési Kft.
Jelentkezzen telefonon: 06-30-199-0879

Feladat:
-Kertészeti feladatok ellátása
-Síkosságmentesítés
-Közterületek karbantartása

Feltétel:
-„B” kategóriás jogosítvány (magabiztos vezetési tudás 3,5 tonnás kisteherautón)
-Kertészeti tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:
– 8 órás munkaviszony és tényleges 8 órás munkavégzés (hétfőtől-péntekig 7:00-15:00-ig)
– Solymári munkavégzés!
– Folyamatos munkavégzés az év minden hónapjában (nem szezonális)
– Fix bérezés a munka törvénykönyvének megfelelő szabadság, túlóra kifizetés és juttatások (évenkénti jutalom).

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, hívja a 06-30-199-0879-es telefonszámot (hétfőtől–péntekig, reggel 8:00-16:00-ig).

Solymári Településüzemeltetési Kft.