Mária-körmenet Solymáron

56

A Szűz Mária Szent Neve-templom felszentelésének 205. évfordulója alkalmából Mária-körmenetet tartanak a katolikus hívek számára június 28-án, vasárnap. A régi hagyomány szerinti körmenet a fél 11-kor kezdődő szentmisét követően indul a templom körül.

A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Solymár online