A Szűz Mária Szent Neve-templom felszentelésének 205. évfordulója alkalmából Mária-körmenetet tartanak a katolikus hívek számára június 28-án, vasárnap. A régi hagyomány szerinti körmenet a fél 11-kor kezdődő szentmisét követően indul a templom körül.
A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.
Solymár online





















