Konyhai kisegítő álláslehetőség Solymáron

242
Illusztráció: Internet

Ezúton új álláslehetőséget kínál a megfelelő jelentkezőnek a Solymári Településüzemeltetési Kft. konyhai kisegítő munkakörben! Az alábbiakban olvashatja a tudnivalókat:

Főbb feladatok:
-A gyermekétkeztetési feladatokat ellátó tálalókonyha munkavégzése.
-Az ebéd kiosztása, a reggeli – uzsonna étkezésének előkészítése és elkészítése segédkezés az ételek kiosztásában, mosogatás.
-Az előkészítő helységek, mosogatók, raktár takarítása tisztántartása.
Elvárások:
-8 általános iskola
-Önmagára és környezetére igényes személy
Előnyt jelenthet:
-Tálaló konyhán szerzett tapasztalat
Amit Kínálunk:
-8 órás munkaviszony és tényleges 8 órás munkavégzés
(Hétfőtől- Péntekig 7:00-15:00-ig.)
-Solymáron történik a munkavégzés
-Fix bérezés a munka törvénykönyvének megfelelő szabadság, túlóra
kifizetés és juttatások (évenkénti jutalom formájában).

Érdeklődéshez kérjük hívja a 06-30-199-0879-es telefonszámot (Hétfőtől–Péntekig, reggel
8:00-16:00-ig).
Jelentkezéshez pedig kérjük küldje önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:
uzemeltetes@solymarert.hu

Solymári Településüzemeltetési Kft. / SolymárOnline