ÁLLÁSLEHETŐSÉG – Jelentkezz tűzoltónak!

1064

A Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Érd Katasztrófavédelmi Kirendeltség felvételt hirdet beosztott tűzoltó munkakör betöltésére. Minden érdeklődő jelentkezését várják, aki elkötelezett a hivatásos szolgálat iránt.

Amit kínálnak:
– biztos munkahely
– hivatás
– változatos munkakör
– a kiképzést követően átlagosan havi 8 szolgálat
– sok szabadidő
– tanulási, továbbképzési lehetőség
– egyéb szakma megszerzésének lehetősége
– tervezhető életpálya
– előmeneteli lehetőség
– sportolási lehetőség
– béren kívüli juttatások
– felszereléssel, ruházattal történő ellátás
– kedvezményes üdültetés
– gyermektáboroztatás

Elvárások:
– betöltött 18. életév
– büntetlen és kifogástalan életvitel
– cselekvőképesség
– magyar állampolgárság
– bejelentett belföldi lakóhely
– legalább középfokú állami iskolai végzettség (érettségi vagy szakiskolai végzettség)
– alkalmassági vizsgálatokon való megfelelés
– törvény szerinti alkotmányos jogok korlátozásának elfogadása

A tűzoltó szakképzés 5 hónapig tart. A képzés ideje alatt nettó 150.000 forint támogatást, egészségbiztosítási járulékfizetést, ruházatot, szállást és napi háromszori étkezést térítésmentesen biztosítanak a résztvevőknek.
A képzést követően pedig bruttó 250.000 – 270.000 forintos illetményt nyújtanak a végzetteknek.

Amennyiben érdeklődik a tűzoltó szakma iránt, jelentkezni, bővebb tájékoztatást kérni a következő telefonszámokon lehet: +36-1-469-41-05, +36-23-524-570 vagy a pest.human@katved.gov.hu, illetve az erd.human@katved.gov.hu e-mail címeken.

solymáronline