Kézilabda összefoglaló a 46. hétről és hétvégi meccsek

1911

Férfi ifjúsági III.osztály

Budakalász Kézilabda Zrt. II. – Solymári SC 34-45 (17-23)
Budakalász, 2019.11.10.
Góllövőink: Berzéky 22, Páva 9, Papp 8, Sebestyén M. 4, Szabó, Horánszky D., Sebestyén D. 2, Kovacsevics, Ferenczy, Hajdú, Dankó, Barka.
Kárpáti Miklós (edző): Küzdünk a mínusz pontok ellen… de a Berza 22 gólja a meccsen egész jó!

Fiú serdülő III.osztály

BSC Budakalász – Solymári SC 25-14 (11-7)
Góllövőink: Zsigmond, Dankó 2, Barka 4, Steckl, Zimmer 4, Fehér, Hajdú 3, Sós, Sisa 1, Kovacsevics, Dalos.
Blonszki Gábor (edző): Az elmúlt hónapok már mutatták, hogy fizikálisan kezdjük elérni a bajnokság szintjét. A következő lépcsőfokok az egyszerű taktikai variációk felépítése és megtöltése tartalommal. Ennek láthattuk kezdeti lépéseit. Elégedett vagyok a látottakkal.

OGYB FU11

ÓKSI SE – Solymári SC 18-8 (11-3)
Budapest, 2019.11.10.
Játékosaink: Brezovszki, Dobos, Krikler, Hajas, Pozderka S., Vukovics, Hajdú.
Blonszki Gábor (edző): Heten voltunk mint a gonoszok. Kis csapatunk még mindig túlságosan feszült a bajnoki fordulók légkörétől. Az első félidőben inkább jók voltunk az ellenféllel szemben. A második félidőben már tudásuknak megfelelően játszott a kitartó 7-es brigád.

Solymári SC – Rév TSC 10-10 (6-4)
Janis Zita (edző): A 7-es brigád sajnos elfáradt a második mérkőzés végére…

Felnőtt női NB II

Rákosmenti KSK – Solymári SC 34-29 (12-16)
Budapest, 2019.11.09.
Góllövőink: Baranyai 1, Bartha, Elek, Feldhoffer 13, Görföl, Gubán 6, Krizsák 4, Pál, Szalay 1, Tass, Csernikovics, Varga, Kosiba 4, Viola.
Blonszki Gábor (edző): A 42. percben 20-24-re vezettünk. Itt elfáradt a csapat és 10 perc múlva már 30-26 volt az eredmény az ellenfél javára. A első félidő 12-16 nekünk, második félidő 22-13 az ellenfélnek. A negyvenedik percig a jobb szélső kivételével mindenki hozott egy jó átlagot, uraltuk a meccset. A mérkőzés rámutatott, hogy a csapat fizikálisan nem alkalmas egy 60 perces NB II-es mérkőzésre. Intenzívebb edzés munkával NB II-ben van a helye a csapatnak.

Női ifjúsági III.osztály

Rákosmenti KSK – Solymári SC 22-41 (9-20)
Góllövőink: Havasi 1, Molnár 1, Peller 5, Bartha D. 4, Görföl, Gubán 5, Krizsák 4, Tóth, Varga 6, Gáspár 3, Izsó 7, Csernikovics 3, Breier 3, Fazekas 2.
Blonszki Gábor (edző): Mindenki lehetőséget kapott a játékra, gyakorlásnak jó volt a mérkőzés.

Lány serdülő III.osztály

Mikolik Sport School KFT – Solymári SC 23-15 (7-12)
Budapest, 2019.11.07.
Góllövőink: Bartha, Burgermeister, Havasi 1, Molnár 6, Kis, Ugron, Sütő, Zsigmond, Baska, Majer 1, Peller 7.
Janis Zita (edző): Jónak mondható első félidő után érthetetlen módon teljesen szétestünk a második félidőben.

OGYB LU13
Tatai AC – Solymári SC 19-20 (7-9)
Tarján, 2019.11.10.
Játékosaink: Milbich, Guba, Jakabffy, Köteles, Pehatsek N., Pehatsek R., Steckl, Szöllős, Tóth, Veres.
Baranyai Barbara (edző): A mérkőzés nagy részében szép támadások, jó védekezés. A második félidőben azonban pontatlan volt a játékunk, de még így is sikerült nyerni!

Solymári SC – Hét Vezér SE 9-14 (5-6)
Baranyai Barbara (edző): Pontatlan, hitetlen játék! No comment!