2019.10.18. (péntek) 16:45 Solymári SC – Hatvani KSZSE – fiú serdülő
2019.10.19. (szombat) 14:00 Solymári SC – Gödöllői KC – férfi ifjúsági

2019.10.19. (szombat) OGYB meccsek Szentendrén:
10:00 Farkasvár DSE – Solymári SC – LU12
11:50 Solymári SC – Szentendrei NKE – LU12

2019.10.19. (szombat) OGYB meccsek Érden:
11:00 Érdi Handball Club – Solymári SC – LU14
13:00 Emericus KSE – Solymári SC – LU14
2019.10.20. (vasárnap) 10:00 VS Dunakeszi – Solymári SC – női ifjúsági
2019.10.20. (vasárnap) 14:00 Százhalombattai KE II. – Solymári SC – férfi felnőtt

2019.10.13 Solymár
Góllövőink: Burgermeister 2, Molnár, Havasi, Fazekas 3, Bartha D. 10, Görföl, Gubán 6, Krizsák 12, Tóth, Vásárhely, Varga 2, Gáspár 2, Izsó 1, Csernikovics 2, Breier.
Mátyás Gergő (edző): Csapatom megfelelő lelkesedéssel és motivációval állt hozzá a mérkőzéshez. Gratulálok nekik a győzelemhez!

OGYB Leány U13-as meccseink:

TARJÁN SE – SOLYMÁRI SC 10-27 (6-8)
2019.10.12 Dorog
Játékosaink: Milbich, Guba, Jakabffy, Köteles, Pehatsek N., Steckl, Szöllős, Tóth, Veres.
Baranyai Barbara (edző): Álmos első félidő után a második félidőben a kemény védekezésnek és a gyors lerohanásoknak köszönhetően nyertünk!

SOLYMÁRI SC – DOROGI ESE 24-17 (10-10)
Baranyai Barbara (edző): Remek védekezés, gyors lerohanások, pontos befejezések. Igazi csapatmunka! Gratulálok a lányoknak, büszke vagyok rájuk!

OGYB Fiú U11-es meccseink:

SOLYMÁRI SC – HEGYVIDÉKI SZABADIDŐSPORT NKFT 12-9 (6-5)
2019.10.13 Budapest
Játékosaink: Brezovszki, Dobos, Győri, Krikler, Pozderka A., Hajas, Pozderka S., Vukovics.
Blonszki Gábor (edző): Néhol görcsös, néhol küzdős meccsen megérdemelt győzelmet arattunk.

Váci KSE – Solymári SC 2-11 (1-3)
Játékosaink:
Brezovszki, Dobos, Győri, Krikler, Pozderka A., Hajas, Pozderka S., Vukovics.
Blonszki Gábor (edző): Az első mérkőzéshez hasonló játékerőt képviselő csapatot vertünk meg iskolajátékkal. Gratuláció a srácoknak!

OGYB Leány U14-es meccseink:

SOLYMÁRI SC – DOROGI ESE 11-25 (2-11)
2019.10.05 Szár
Góllövőink: Bagoly, Engert 1, Szöllős 1, Guba 2, Zsigmond, Kis, Köteles 2, Majer 4, Fodor, Steckl 1, Sütő.
Baranyai Barbara (edző): Jó volt a védekezésünk, de a helyzeteinket nem tudtuk belőni.

SZÁZHALOMBATTAI VUK SE – SOLYMÁRI SC 25-9 (12-4)
Góllövőink: Bagoly 1, Engert 2, Fodor, Guba 2, Kis, Szöllős 1, Zsigmond 2, Köteles, Majer 1, Steckl, Sütő.
Janis Zita (edző): Sok technikai hiba, gyenge védekezés és támadójáték.