ÁLLÁSHIRDETÉS

2016

Alapszintű autószerelő kollégákat
keresünk mindhárom márkaszervizünkbe (Solymár, Esztergom, Budapest).

Autószerelői feladatok:

  • átadás előtti átvizsgálás (PDI)
  • kopó alkatrészek cseréje
  • gumiabroncsok/keréktárcsák/szerelt kerék cseréje, centrírozás
  • Motorcraft programban érintett autók javítása/karbantartása
  • tervezett karbantartások elvégzése
  • kettő- vagy többszemélyes munkafolyamatokban fizikai segítség nyújtása
  • egyéb szakismereteket nem igénylő munkafolyamatok

Elvárások, személyi feltételek:

  • nem szükséges autószerelői végzettség
  • fémipari és/vagy forgácsolástechnikai szakmával rendelkezzen (OKJ is)
  • műszaki beállítottság
  • orvosi alkalmassági igazolás
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • munkaruha
  • versenyképes fizetés
  • kulturált, magasan felszerelt műhely, kiváló munkakörülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

A leendő kolléga számára – a munkába állás előtt – Ford alapszintű autószerelő tanfolyamot (5 napos) biztosítunk!

Amennyiben Autószerelői végzettséggel rendelkezik, tekintse meg Autószerelő állásunkat: http://fordsolymar.hu/contact/karrier

Fényképes szakmai önéletrajzokat a ritaszalay@fordsolymar.hu e-mail címre várjuk!